Tvorba webových stránek

Vyhněte se pokutám

Od roku 2014 se v oblasti legislativy objevilo mnoho změn v důsledku nabití účinnosti nového Občanského zákoníku a zákona o obchodních korporacích. Akciová společnost musí mít internetovou prezentaci, kde jsou uvedeny údaje, které uvádí na obchodních listinách. Dále musí zveřejnit pozvánky na valnou hromadu nejméně 30 dnů dnem konání valné hromady. Družstva musí mít uveřejněné na internetových stránkách pozvánku na členskou schůzi minimálně 15 dnů před jejím konáním.

1. varianta – vlastní stránky bez starostí

Zařídíme Vám kompletní řešení internetových stránek - vytvoření webu, zakoupení domény a webhostingu (místo, kde jsou uloženy stránky), napojení a zprovoznění stránek na zakoupené doméně a webhostingu. V ročním poplatku jsou zahrnuty i jednoduché grafické úpravy na stránkách. Vaše jediná starost bude jen ta, že podle svého uvážení a potřeby budete jednoduše vkládat články, fotografie, pozvánky apod. Jako priorita u programování stránek byla jednoduchost ovládání. Kdokoliv si proto může už teď vyzkoušet, jak lze spravovat stránky.

2. varianta – vytvoření stránek

Vytvoříme Vám webové stránky, které zprovozníme na Vaši doméně a webhostingu, který si sami budete platit. Webhosting a doména se platí jednou ročně (doména cca 200,- Kč/rok, webhosting cca 300,- Kč/rok).

SEO – optimalizace stránek

V ceně obou variant je zahrnuta základní optimalizace stránek (SEO). Ta slouží k tomu, aby Vaše stránky byly na dobrých pozicích ve vyhledávačích (Seznam, Google) a různých katalozích (firmy.cz, moje firma Google apod.). Také Vám bude vytvořen účet na Google Analytics, kde si budete moct prohlížet statistiky návštěvnosti (počet návštěv, kdo je online, jaké stránky jsou nejvíce navštěvované, z kterých měst návštěvníci přicházejí apod.).

Responzivní web design – zobrazení na všech zařízení (PC, notebook, mobil, tablet)

Internetové stránky jsou vytvořeny tzv. responsive metodou. To znamená, že jsou připraveny na prohlížení pro mobilní telefony, tablety a menší monitory (velikost textů, obrázků se vždy přizpůsobuje).

Emailové schránky s vlastní doménou (adresou)

Součástí webových stránek je samozřejmě možnost zřízení emailových schránek, které budou obsahovat Vaši doménu (např. pokud budete vlastnit doménu www.agrol-sro.cz, můžete mít emailové adresy predseda@agrol-sro.cz, info@agrol-sro.cz apod.). Celková kapacita emailových schránek je 5GB (jedná adresa – max. 500MB).

Cenová nabídka pro členy ZS ČR

1. varianta - 3500,- Kč/rok (vytvoření a zprovoznění webových stránek, základní optimalizace stránek – SEO, jednoduché grafické úpravy, vytvoření emailových schránek, doména i webhosting).

2. varianta - jednorázový poplatek 9000,- Kč (vytvoření a zprovoznění webových stránek, základní optimalizace stránek - SEO) + cca 500,- Kč/rok (doména a webhosting – platíte si už sami)

Ukázka webových stránek

Jak mohou vypadat Vaše internetové stránky, se můžete podívat na této adrese:

http://demo.agrol-sro.cz

Pokud si chcete vyzkoušet jednoduchost ovládání (vkládání článků, fotografií, pozvánek apod.), tak navštivte administraci těchto stránek na adrese:

http://demo.agrol-sro.cz/admin

přihlašovací jméno: zscr

heslo: demo

Tato administrace je testovací a je Vám plně k dispozici, proto se nemusíte obávat smazání článku, kategorií apod. Jakmile přidáte/upravíte článek, fotogalerii, tak se toto ihned promítne na stránkách pro veřejnost (http://demo.agrol-sro.cz).

 

Jakékoliv dotazy k webovým stránkách směřujte na pana Motyku (motyka@agrol-sro.cz, 226 211 000).