Školení Microsoft Office

Školení základních znalostí Microsoft Word, Excel a PowerPoint

Rádi bychom Vám nabídli školení základních kancelářských programů jako je:

  • Word - Absolvování tohoto kurzu Vám umožní vytvářet a tisknout úhledné dokumenty. Naučíte se texty kopírovat, měnit jejich vzhled a jejich rozmístění na stránce. Zjistíte, jak jednoduše upravit písmo i celé odstavce, atd.
  • Excel - Po absolvování tohoto kurzu budete schopni vytvářet a tisknout běžné tabulky. Naučíte se vytvářet jednoduché vzorce, které využijete při každodenní práci. Evidence dat a jejich základní zpracování pro Vás pak bude hračkou. Kalkulačka už nebude mít na Vašem stole místo!
  • PowerPoint - Na kurzu si osvojíte základní techniky tvorby prezentací s využitím připravených šablon a dalších prvků, nabízených programem PowerPoint. Naučíte se vytvářet prezentace, vkládat nové snímky, seznámíte se způsoby vkládání textu. Svoje prezentace dokážete oživit obrázky a grafikou.
  • Základy práce s PC - Microsoft Windows a internet - kurz je určen pro začínající uživatele osobních počítačů, pracujících pod operačním systémem Microsoft Windows. Účastníci se prakticky seznámí se základy práce s počítačem a s běžnými pojmy z oblasti výpočetní techniky. Kurz je určen také pro uživatele, kteří chtějí poznat strukturu a základní pojmy internetu a využívat jej v praxi.